Hejtmanka Plzeňského kraje Milada Emmerová odstartovala 10.ročník Garnier juniorského maratonu

14. dubna 2010 15:26, aktualizováno 14:26, Mgr. René Zeithaml

Hejtmanka Plzeńského kraje Milada Emmerová nejprve promluvila ke všem zúčastněným. Mimo jiné zdůraznila důležitost věnování se sportovním aktivitám nejen z důvodu zvyšování fyzické kondice ale také kvůli upevňování morálních hodnot a kladných vlastností. "Žáci a studenti by neměli celé dny sedět jen u počítače, ale měli by mít i pohyb a volný čas trávit v kolektivu svých vrstevníků" uvedla Milada Emmerová. Poté odstarovala závod.

10.ročník Garnier juniorský maraton se konal ve středu 7.dubna 2010 od 12 hodin na náměstí Republiky v Plzni. Zúčastnilo se ho 7 družstev po jedenácti závodnících.

Hejtmanka PK Milada Emmerová promlouvá k zúčastněným 10.ročníku Garnier juniorského maratonu na náměstí Republiky v Plzni

Hejtmanka PK Milada Emmerová odstartovala na náměstí Republiky v Plzni 10.ročník Garnier juniorský maraton