Děti tvořily skřítka Plzeňáčka

09. června 2017 12:44, aktualizováno 11:44, Mgr. René Zeithaml

Regionální infocentrum Plzeňského kraje a Bavorska přivítalo ve dnech 6. a 7. června 2017 ve svých prostorách dětské návštěvníky. Hlavní náplní tohoto přátelského setkání bylo kreativní tvoření skřítka Plzeňáčka.

Děti měly k dispozici kůru, šišky, mech, barevné papíry a doplňky a mohly si tak dle vlastních představ vytvořit toho nejkrásnějšího skřítka. Pro inspiraci jim sloužily obrázky i hotoví skřítkové, přesto byly děti velmi nápadité a vznikly tak jedinečné výtvory, které si pak mohly odnést domů. Navíc dostaly malý dárek ve formě pexesa, pastelek, omalovánek či jiných drobností jako poděkování za snahu a účast.

Zvídavé návštěvníky informovali zaměstnanci infocentra o zajímavých místech, které by společně s rodiči mohli o prázdninách navštívit a zapojit se tak do soutěže Prázdninová štafeta  každoročně pořádanou Plzeňskám krajem. Výherci této soutěže budou oceněni na Veletrhu cestovního ruchu ITEP, který se každoročně koná koncem září a je zaměřen převážně na rodiny s dětmi.

Fotogalerie: