Junior Erb 2018

27. února 2018

Soutěž JuniorErb, která se letos koná po jedenácté, v Plzeňském kraji po šesté, je určena mladým lidem do 18 let, kteří vytváří vlastní webové stránky a internetové projekty pro města, obce, regiony, turistická místa, školy, veřejnou správu a subjekty podílející se na společenském životě samospráv, případně pro školní týmy, které již zmíněné projekty tvoří v rámci školní práce.
Přihlášeny mohou být i projekty, které mají určitý vztah k webovým stránkám úřadů měst, obcí či krajů a mohou rozšířit jejich funkčnost či spektrum služeb.

Vítězové soutěže jsou oceněni na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS)/ Visegrad Four for Developing Information Society (V4DIS).

Ceny vítězům krajského kola soutěže jsou předávány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmana kraje Bc. Josefa Bernarda.
V pondělí 01.03.2018 od 14:00 h v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Letos se v Plzeňském kraji do JuniorErbu přihlásilo 19 soutěžících. Krajská porota vybírala finalisty z 6 nejlepších webů.

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí):

Matěj Kadlec
Vít Kilián
Daniel Pavíza
Jakub Štěpánek

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty (doprovod možný), členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.