JuniorErb 2016

17. března 2016 Petra Nováková

Soutěž JuniorErb, která se letos koná po deváté, v Plzeňském kraji po čtvrté, je určena mladým lidem do 18 let, kteří vytváří vlastní webové stránky a internetové projekty pro města, obce, regiony, turistická místa, školy, veřejnou správu a subjekty podílející se na společenském životě samospráv, případně pro školní týmy, které již zmíněné projekty tvoří v rámci školní práce. Přihlášeny mohou být i projekty, které mají určitý vztah k webovým stránkám úřadů měst, obcí či krajů a mohou rozšířit jejich funkčnost či spektrum služeb.

Vítězové soutěže jsou oceněni na konferenci Junior Internet a zároveň na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS)/ Visegrad Four for Developing Information Society (V4DIS).

Letos se v Plzeňském kraji do Junior Erbu přihlásilo 11 soutěžících.

Ceremoniál:

Kdy: v pátek 18.03.2016 ve 12:00 hod.
Kde: v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí):

Kratochvíl Tomáš
Skoloda Radek
Štěpánek Jakub

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty, členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.