Měsíčník Plzeňský kraj 2019/6

07. června 2019 10:06, aktualizováno 07. listopadu 2019 10:42, Mgr. René Zeithaml

V červnovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se můžete mimo jiné dočíst o novém dotačním programu zaměřeném na podporu obcí při zajišťování bezpečnosti, vznikajícím zázemí pro běžkaře na Šumavě, Sportmanii, shrnutí využití evropských fondů náměstkem hejtmana Ivo Grünerem, Venkovském domě Plzeňského kraje, Letním barokním festivalu, Prázdninové štafetě, Soutěži robotiky, úspěších Západočeského muzea a Západočeské galerie, bilanci členů Akademie individuálních sportů, nové vodoléčbě ve Stodské nemocnici, kovové plastice Anděla v nadživotní velikosti v Domově pro osoby se zdravotním postižením Milíře, připomenutí demonstrací na plzeňském náměstí Míru 6. května 1989 nebo třeba novém muzikálu Billy Elliot v Divadle J. K. Tyla v Plzni, kde se v jedné z hlavních rolí paní Wilkinsonové objevují v alternaci Ivana Chýlková a Lucie Zvoníková, které měsíčníku poskytly rozhovor.

Červnový Hydepark byl na téma Šumava.