Studenti středních škol navštěvovali prezentační dny v informačním centru

14. prosince 2016 16:55, aktualizováno 15:55, Mgr. René Zeithaml

V Regionálním infocentru Plzeňského kraje a Bavorska proběhly v týdnu od 5. do 9. prosince 2016 prezentační dny pro žáky technicky zaměřených středních škol.

Hlavním tématem prezentací bylo "Plzeňský kraj – region techniky". Dvaceti skupinkám žáků bylo představeno regionální informační centrum, formou videoprezentace v angličtině Plzeňský kraj a poté studenti přiřazovali lístečky s technickými památkami Plzeňského kraje do slepé mapy.

V pátek 9. prosince navštívil studenty na prezentaci i hejtman Josef Bernard a krátce si s nimi popovídal. Poté se informační centrum prohlédl.

Studenti SPŠ dopravní, SOU stavební a SŠ informatiky a finančních služeb na závěr každé návštěvy dostaly mapu Plzeňského kraje a celkový přehled všech technických památek.

Fotogalerie: