Žádost o informace týkající se přezkoumání hospodaření obcí okresu Tachov

16. června 2016 08:18, aktualizováno 07:31, Mgr. Daniela Wohlmuthová

Dne 2. 6. 2016 obdržel Krajský úřad Plzeňského kraje (dále jen "KÚPK") žádost o poskytnutí informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, kterou byly požadovány informace týkající se provedených kontrol přezkoumání hospodaření obcí okresu Tachov za rok 2015 a 2016. Žádost obsahovala 2 body, a to

1. V kterých obcích okresu Tachov bylo provedeno Krajským úřadem Plzeňského kraje v roce 2016 přezkoumání hospodaření obce za rok 2015 a ve kterých dnech, případně v kterých obcích toto přezkoumání hospodaření ještě bude v průběhu roku 2016 Krajským úřadem Plzeňského kraje provedeno a ve kterých termínech (pokud se v některých obcích tohoto okresu přezkoumání hospodaření za rok 2016 ještě neuskutečnilo, ale je naplánováno)?

2. Seznam členů kontrolních skupin - zaměstnanců Plzeňského kraje zařazených do krajského úřadu, kteří v roce 2016 prováděli (případně teprve budou provádět) v obcích okresu Tachov přezkoumání hospodaření obce za rok 2015; tyto údaje žádám za každou obec uvedeného okresu, kde bylo či bude přezkoumání hospodaření obce Krajským úřadem Plzeňského kraje provedeno, zvlášť.

Poskytnuté informace jsou přiložené v příloze.

Informace byly poskytnuty dne 15. 6. 2016.