Zlatý erb 2017

29. prosince 2016 Petra Nováková

Plzeňský kraj vyhlašuje pro rok 2017 krajské kolo soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.cz/).

 

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb. Soutěž byla v roce 2002 oceněna jako finalista světové prestižní ceny Stockholm Challenge Award a v roce 2011 zvítězila v soutěži Český zavináč. Zlatý erb již tradičně poutá pozornost měst, obcí, veřejnosti a médií.
 
Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale poskytuje také jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí.

Podrobnosti o soutěži najdete na http://zlatyerb.cz v záložce propozice soutěže.Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích:
a) nejlepší webové stránky města
b) nejlepší webové stránky obce
c) Smart City a elektronické služba


I letos se mohou soutěžící těšit na zajímavé finanční ohodnocení!


Jak se soutěže zúčastnit?
Krajského kola Plzeňského kraje soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže http://zlatyerb.cz/. Přihlašovány nemusí být pouze nové stránky, přihlaste své léta dobře fungující stránky.

 

Zahájení příjmu ohlášení  od 3. ledna 2017.


Uzávěrka příjmu přihlášek je stanovena na pátek 3.2.2017 16:00.

O slavnostním vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Zlatý erb budete informováni.

 
Více informací od organizátorů soutěže lze získat na e-mailové adrese info@zlatyerb.cz