Zlatý erb 2017

14. března 2017

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí budou předány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmana kraje pana Josefa Bernarda.

Slavnostní ceremoniál se uskuteční v pondělí 20.03.2017 od 15:00 h v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí, bez rozlišení kategorií):
• Bělá nad Radbuzou
• Blovice
• Lochousice
• Příchovice
• Řenče
• Slatina
• Starý Plzenec
• Stod

Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS  3.-4. dubna 2017 v Hradci Králové.

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty, členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz/ v sekci krajského kola.