Zlatý erb 2018

27. února 2018

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí budou předány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmana kraje Bc. Josefa Bernarda.
Slavnostní ceremoniál se uskuteční 01.03.2018 od 14:00 hodin v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí, bez rozlišení kategorií):

• Rokycany
  • Trnová
  • Kožlany
  • Plzeň
  • Řenče
  • Slatina
  • Starý Plzenec
  • Stod

Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS 9. dubna 2018 v Hradci Králové.

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty, členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz/ v sekci krajského kola.