Střediska volného času (Domy dětí a mládeže)

#JETOTU2 Motto: Planeta Země, život, vzdělávání

Projekt #JETOTU je prezentační a vzdělávací aktivitou středisek volného času a porběhl na náměstí Republiky v Plzni v sobotu 24. 9. 2022. Tématem pro rok 2022 bylo „planeta Země, život, vzdělávání.“

Studentský parlament Plzeňského kraje

Cílem SPPK je propojit žáky z různých škol a zkvalitnit jejich studentský život v našem kraji, vytvářet dostatečný prostor pro spoluúčast a vzájemnou participaci mladých lidí na společenském a politickém životě v Plzeňském kraji.

#JETOTU aneb RADOVÁNEK v barvách

Projekt JETOTU je prezentační a vzdělávací show Střediska volného času RADOVÁNEK, která se bude konat v Plzni na náměstí Republiky v sobotu 25. 9. 2021.

Ředitelka SVČ RADOVÁNEK získala od ministra medaili MŠMT

Nejvyšší ocenění za pedagogickou práci – Medaili MŠMT – převzala z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Eva Tischlerová.

SVČ RADOVÁNEK otevřelo nové pracoviště

SVČ RADOVÁNEK otevřelo nové pracoviště v Husově ulici v Plzni.