Konference Inteligentní specializace regionu 2022 s podtitulem "Globální megatrendy - příležitost pro Plzeňský kraj" se blíží

05. května 2022 14:31, aktualizováno 10. května 2022 12:36, Ing. Petra Ježková

Plzeňský kraj ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje Vás srdečně zvou na 3. ročník

Konference ISR 2022 - Globální megatrendy – příležitost pro Plzeňský kraj

7. 6. 2022 od 9.00 h, v hotelu Vienna House Easy Pilsen, U Prazdroje 6, Plzeň

V dopolední části konference se můžete těšit např. na vystoupení předního českého ekonoma a člena Národní rozpočtové rady p. Mojmíra Hampla, ředitele Technologické agentury ČR p. Martina Bučka či vedoucího pobočky IHK Regensburg Richarda Brunnera.

Odpolední část pak bude tradičně věnována diskuzím o inovačních příležitostech a výzvách pro Plzeňský kraj dle oborových priorit, které povedou zástupci Technologického centra Akademie věd.

Konference je bezplatná a bude stejně jako loni simultánně tlumočena do německého jazyka. K účasti na konferenci je potřeba se předem registrovat prostřednictvím REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE.

Podrobnější informace o programu konference a a dalších přednášejících budou postupně zveřejňovány na našem webu www.inovujtevpk.cz.