Hejtmanka přijala náměstkyni ministra zemědělství Ukrajiny

14. dubna 2009 10:40, aktualizováno 09:40, Ing. Milan Kozel

Hejtmanka Plzeňského kraje Milada Emmerová spolu se členem Rady PK pro oblast životního prostředí a zemědělství Petrem Smutným přivítala v pátek 10. dubna v budově krajského úřadu ukrajinskou náměstkyni ministra pro agrární politiku Valentinu A. Zavalevskou, která byla v čele ukrajinské delegace na návštěvě v České republice.

Ukrajinští hosté se během asi hodinového setkání zajímali o stav zemědělství v našem kraji, diskutovalo se ale i o zemědělské politice EU a o situaci v ukrajinském zemědělství.

Náměstkyně ministra pro agrární politiku Ukrajiny V. A. Zavalevská se spolu s náměstkem ministra zemědělství ČR Ivo Hlaváčem vítají s hejtmankou PK Miladou Emmerovou

Hejtmanka uvítala delegaci, Ing. Smutný poté představil hostům Plzeňský kraj z hlediska zemědělství

Náměstkyně ministra pro agrární politiku Ukrajiny Valentina A. Zavalevská

Zápis náměstkyně do pamětní knihy Plzeňského kraje