Časopis GetSmart

Časopis Get Smart no.6

Představujeme Vám 6. číslo časopisu Get Smart!, které je opět nabité zajímavými články z oblasti vědy, výzkumu a inovací Plzeňského kraje. Hlavním tématem jsou Inteligentní výrobní systémy a jejich využití, ale kromě nich se dočtete i mnoho zajímavostí o podpoře talentovaných studentů, seznámíte se s Annou Krebsovou, členkou českého týmu středoškoláků, který se svým projektem LASAR převálcoval konkurenci na soutěži v USA, a ohlédnete se spolu s námi za jarním kolem inkubačního programu.

Časpis GetSmart

V rámci projektu Smart Akcelerátor Plzeňského kraje II vydala Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje v pořadí již třetí díl magazínu GetSmart. Toto vydání časopisu se věnuje především modernizaci infrastruktury pro inovační podnikání a vzdělávání v oblasti nových technologií a také spolupráci a navzájem se motivující sféry vzdělávacích institucí, startupů, nadnárodních společností i místních rodinných firem. Přejeme příjemné čtení u časopisu GetSmart.

GetSmart no.4

Představujeme Vám 4. číslo časopisu GetSmart, který je tentokrát věnován tématu Nových materiálu a technologií. Najdete v něm spoustu zajímavostí a novinek z oboru, ale také několik rozhovorů s inspirativními osobnostmi, které působí v našem regionu. Hezké čtení a GetSmart!

Druhé vydání časopisu GetSmart

V listopadu roku 2021 byla vydána již druhá publikace GetSmart, ve které naleznete nové informace z oblasti vědy, výzkumu a inovací v Plzeňském kraji.

Časopis GetSmart

Představujeme Vám novou publikaci "GetSmart", která představuje Plzeňský kraj jako region, v němž se daří nejen vědě a výzkumu, ale také inovativním firmám.