Magazín Plzeňský kraj

Magazín Plzeňský kraj 2024/02 - únor

V únorovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s legendou Divadla Semafor Jiřím Suchým. Dozvíte se, kolik let oslavila nejstarší občanka našeho kraje, jaké dva mimořádné obrazy se podařilo získat Západočeské galerii nebo že náš kraj navštívil prezident Petr Pavel. Píšeme o tom, jak náš kraj podpoří malé a střední zemědělce, dáváme vám tipy jak cestovat s naší integrovanou dopravou.

Magazín Plzeňský kraj 2024/01 - leden

V lednovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s hercem seriálu Duch či První republika Pavlem Baťkem. Píšeme o tom, že letos na finanční podporu v oblasti kultury, památek a cestovního ruchu dáváme rekordně vysokou částku. Přijímání žádostí startuje 19. ledna. Věnujeme se tématu životního prostředí, a jak se promění Brdy.

Magazín Plzeňský kraj 2023/12 - prosinec

V prosincovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst o dalších významných osobnostech Plzeňského kraje, které při slavnostním galavečeru ocenil hejtman Rudolf Špoták. Píšeme o estakádě, která se stala Stavbou roku, že hospic postaví pro své klienty zcela nový dům, ale také o tom, jak se dá ve městech a obcích správně hospodařit s dešťovou vodou

Magazín Plzeňský kraj 2023/11 - listopad

V listopadovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst o významných osobnostech Plzeňského kraje, které při slavnostním galavečeru ocenil hejtman Rudolf Špoták. Píšeme o nových vlacích, které budou od prosince součástí integrované dopravy, o využití virtuální reality v nemocnicích, o tom které filmy z našeho kraje vstupují na plátno či obrazovky. Zjistěte také, jak získat dotaci na starý kotel nebo jak pracovat s úrodnou půdou.

Magazín Plzeňský kraj 2023/10 - říjen

V říjnovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s mladým studentem a nadějným astronomem, matematikem a fyzikem Janem Herzigem. Píšeme o dopravě na Žihelsku, domažlické nemocnici, ale i tom jak v Milířích odlehčí pečujícím rodinám. Dvoustranu jsme věnovali programu oslav 105 od vzniku našeho samostatného státu a dočtete se i jak (ne)hospodaříme s vodou, o listopadovém filmovém festivalu pro děti a mládež nebo o přípravách studentů na praxi.