Hejtman navštívil Klatovy, divadlo, katakomby i střední školu

24. května 2018 11:45, aktualizováno 10:45, Bc. Eva Mertlová

Ve středu 23. května navštívil hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard Klatovy. Nejprve navštívil Stálou divadelní scénu Klatovy, organizaci zřizovanou Plzeňským krajem. Za doprovodu ředitelky divadla Simony Sýkorové si prohlédl zákulisí i celé prostory. Poté zamířil do Střední školy zemědělské a potravinářské, Klatovy. Po prohlídce zázemí za doprovodu ředitele školy Vladislava Smolíka se setkal se studenty, následovalo setkání se senátorem PČR Janem Látkou. Dalším cílem cesty pak bylo středisko Správy a údržby silnic Klatovy, následně setkání se zástupci vedení města na radnici. Tady hejtman Josef Bernard debatoval se starostou Klatov Rudolfem Salveterem a jeho zástupci. Poslední zastávkou na cestě byla firma Rodenstock, kterou hejtmana provedl jednatel společnosti Václav Nováček.