Kam na školu? Kam do učení? Kam za vzděláním?

16. listopadu 2012 09:55, aktualizováno 08:55, Bc. Petra Síbalová

Městské kulturní středisko Tachov s podporou Střediska služeb školám, Krajského úřadu Plzeňského kraje a města Tachov pozvalo všechny zájemce na X. ročník prezentační výstavy středních škol – KAM NA ŠKOLU?  KAM DO UČENÍ?  KAM ZA VZDĚLÁVÁNÍM?  Akce se konala 13. listopadu ve Společenském areálu Mže Tachov.

Prezentovalo se 27 středních škol a učilišť. Pro návštěvníky byl připraven i bohatý doprovodný program. Poskytnuté informace jistě pomohou žákům základních škol v jejich rozhodování o volbě budoucího povolání.

O významu akce svědčila i přítomnost významných hostů. Náměstek hejtmana pro oblasti školství, sport, mládež a ekonomika, pan Jiří Struček, patří mezi pravidelné návštěvníky.“Těší mě, že přicházejí nejen žáci 8. a 9. tříd základních škol, ale i jejich rodiče. Ti totiž hrají v rozhodování svých dětí stále významnou roli. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě akce jakýmkoliv způsobem podíleli,“ řekl na závěr.