Měsíčník Plzeňský kraj 2018/1

15. ledna 2018 16:36, aktualizováno 07. listopadu 2019 09:21, Mgr. René Zeithaml

V lednovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se kromě jiného dočtete o pomoci kraje tělovýchovným jednotám, podpoře venkovských spolků, o šumavských výrobcích, nejlepší skateboardové slalomářce Evropy a vicemistryni světa, Plzeňském poháru v běhu na lyžích a nominacích na Olympiádu dětí a mládeže, Tříkrálové sbírce, do níž se zapojili hejtman, plzeňský primátor i biskup, změnách ve veřejné dopravě, modernizaci silniční sítě, připravovaných oslavách v rámci "osmičkového" roku, krajské podpoře památek a cestovního ruchu nebo změnách v krajských nemocnicích.
Rozhovor tentokrát poskytl Mons. Tomáš Holub. Tématem lednového Hyde parku byl regionální rozvoj ...

Hyde Park na téma regionální rozvoj můžete sledovat zde.