Měsíčník Plzeňský kraj 2018/4

13. dubna 2018 10:35, aktualizováno 07. listopadu 2019 09:34, Mgr. René Zeithaml

Dubnové číslo měsíčníku Plzeňský kraj vedle rozhovoru s výtvarnicí, básnířkou a první dámou plzeňské malby Květou Monhartovou přináší také informace k vyhlášení letošního ročníku Cena hejtmana za společenskou odpovědnost, o křtu knihy Zaniklé venkovské školy, kterou vydal Plzeňský kraj a jejímž autorem je vedoucí odboru regionálního rozvoje Miloslav Michalec. Dále měsíčník informuje o ocenění za záchranu života, která předal hejtman Josef Bernard šestici hrdinů, kteří v krizové chvíli dokázali zareagovat a tím zachránili lidský život. V dubnovém čísle se také dozvíte, že hasiči na stanici v Plzni-střed mají nového pomocníka, který řeže sklo i ocel, dále měsíčník přináší informace o ohrožení lesů kůrovcem, o ceně pro zaměstnance krajských nemocnici Srdce nemocnice, o soutěži ENERSOL 2018, nebo o vítězích soutěže o nejlepší webové stránky či elektronickou službu Zlatý erb, Junior erb a Cena hejtmana za nejlepší webové stránky zřizované organizace, města a obce.
Tématem dubnového Hyde parku bylo životní prostředí.

Hyde Park na téma životní prostředí můžete sledovat zde.