Ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou přivítala na stánku kraje Ivana Bartošová

31. ledna 2017 13:24, aktualizováno 12:24, Mgr. Jana Filípková

Na mezinárodním veletrhu průmyslu cestovního ruchu Regiontour 2017 se ve dnech 19. až 22. ledna 2017 prezentoval Plzeňský kraj.

„Oceňuji originální expozici našeho kraje, která zvala užaslé návštěvníky po červeném koberci do časů dynamického a velkolepého baroka,“ prohlásila náměstkyně hejtmana pro školství a cestovní ruch Ivana Bartošová. „V rámci doprovodného programu atmosféru dokonale podtrhovala dobová hudba znějící z realistické imitace varhan, 3D projekce, model Mariánské Týnice a hosty na stánku vítaly hraběnky a hrabata v dobových kostýmech,“ dokresluje Ivana Bartošová.

Připravena byla zajímavě pojatá vědomostní soutěž o hodnotné ceny s názvem „Karty hraběnky Lažanské“. Na stánku Plzeňského kraje se společně s krajem prezentovalo Domažlicko, Tachovsko, Rokycansko, severní Plzeňsko, Železná Ruda, Klatovy, Plzeň, pivovar Plzeňský Prazdroj a Purkmistr.

Fotogalerie: