Modernizace a rekonstrukce 2. učebnového pavilonu na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole elektrotechnické, Plzeň, Koterovská 85

15. října 2012 13:50, aktualizováno 29. října 2012 14:06, Bc. Petra Síbalová

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 - slavnostní ukončení realizace projektu

Během prázdnin byly dokončovány různé stavby a rekonstrukce na školách zřizovaných Plzeňským krajem. Jednou z větších akcí byla realizace projektu „Modernizace a rekonstrukce 2. učebnového pavilonu“ na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole elektrotechnické, Plzeň, Koterovská 85 v hodnotě 40. mil. Kč. Finance byly čerpány z Regionálního operačního programu NUTS II. Jihozápad. Cílem byla celková modernizace objektu, vytvoření učeben pro výuku cizích jazyků a odborných předmětů.

Hosté, kteří byli pozváni na slavnostní otevření 2. října 2012, měli co obdivovat. Kromě náměstka hejtmana pro oblasti školství, mládež, sport a ekonomika, pana Jiřího Stručka, se zúčastnila také vedoucí odboru školství, mládeže a sportu JUDr. Jaroslava Havlíčková.

Radost z nových prostor měli nejen učitelé, ale i žáci.