Přijetí zástupců Libereckého kraje na statku v Horšově

08. září 2017 08:52, aktualizováno 07:52, Mgr. René Zeithaml

Náměstek hejtmana pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost Libereckého kraje Petr Tulp spolu s dalšími představiteli Libereckého kraje navštívili 7. září 2017 statek v Horšově. Setkání se za Plzeňský kraj zúčastnila náměstkyně hejtmana pro oblast školství a cestovního ruchu Ivana Bartošová společně se Zdeňkem Čížkem a Jaroslavem Sokolem z krajského úřadu.

Ředitel Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horšovský Týn Václav Švarc ve školním penzionu s příznačným názvem Penzion V Oboře představil svou školu, jednotlivé obory, její historii, jak vznikla a jakým způsobem funguje. Provedl návštěvu školským statkem v Horšově, kam studenti docházejí na praxi. Závěrem návštěvy pozval své hosty do restaurace do místního školského pensionu V Oboře, kde vaří, ale také obsluhují studenti SOŠ a SOU Horšovského Týna.

Fotogalerie: