Výherci Prázdninové štafety přebrali ceny na veletrhu ITEP 2017

27. září 2017 12:23, aktualizováno 11:23, Bc. Eva Mertlová

Velké soutěžní putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje - Prázdninová štafeta má za sebou 14. ročník. Výherci toho letošního si z rukou náměstkyně hejtmana Ivany Bartošové převzali hodnotné ceny. První cenou  je rodinný zájezd do LEGOLANDU, druhý výherce si převzal poukaz na instruktážní vyhlídkový let nad Plzeňskem. Soutěžící na třetím a čtvrtém místě si odnesli populární stavebnici Lego. Slavnostní předání cen se uskutečnilo v rámci veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2017, a to přímo na pódiu v hlavní hale TJ Lokomotiva Plzeň, kde i letos ITEP probíhal.

Fotogalerie

Prázdninovou štafetu pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory čtrnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.