Výstavu prací žáků zahájila nová náměstkyně hejtmana PK

20. prosince 2016 16:27, aktualizováno 15:27, Mgr. Jana Filípková

Výstavu prací žáků SUPŠ Zámeček „Učíme se člověka“ krátce po svém uvedení do funkce náměstkyně hejtmana PK pro oblasti školství a cestovního ruchu zahájila ve čtvrtek 24. listopadu 2016 Ivana Bartošová.

„Obdivuji tvořivost, kreativitu všech studentů, jejich výtvarné nadání, cit pro detail, cit pro barvu a umění zhmotnit svou představu tak, jak to dokumentují vystavená díla. Přeji škole, aby takových studentů měla více a měla dobré podmínky pro studium, neboť dobré jméno si již za dobu své existence vytvořila“, prohlásila Ivana Bartošová.

Ve výstavní síni Paletka v Plzni je možné zhlédnout malířská, grafická a sochařská díla studentů 3. a 4. ročníku školy na téma vyplývajícího ze samostatného názvu výstavy až do 13. ledna 2017.

Fotogalerie: