Výzva k podání nabídek k zakázce malého rozsahu VZ 121 zadavatele Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje, o.p.s.

15. dubna 2013 16:20, aktualizováno 26. dubna 2013 12:02, Mgr. Barbora Horáčková

s názvem "Nákup ICT vybavení k projektu Poznej svůj okres – Mikroregionální atlasy".

Výzva na veřejnou zakázku malého rozsahu je vyhlášena od 15. 4. 2013. Její uzávěrka byla původně stanovena na 29. 4. 2013, 12.00 hodin. Zveřejněním Dodatečné informace č. 1 se prodlužuje termín do 6. 5. 2013, 12 hodin.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky včetně nezbytného zaškolení odpovědného personálu (cca 7 pracovníků). Podrobná specifikace zakázky je uvedena v příloze č. 1 výzvy. Dodané zboží bude používáno pro výuku základních škol, běžně jej budou používat pedagogové a děti pod pedagogickým dozorem. Zboží bude používáno jak ve škole, tak v terénu.

V příloze článku naleznete plné znění výzvy, zadávací dokumentace a jejich příloh.

Dodatečná informace č. 1 spolu s opraveným zněním Přílohy č. 1 výzvy VZ 121 jsou uveřejněny zde.

Tato veřejná zakázka je realizována příjemcem finanční podpory z globálního grantu Plzeňského kraje v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a jeho pravidel, ze kterých mimo jiné vyplývá její zveřejnění na portálu Plzeňského kraje.