Závěrečná konference k projektu „Krok do života 1“

17. května 2012 10:56, aktualizováno 09:56, Bc. Petra Síbalová

Dne 10. 5. 2012 uspořádal Plzeňský kraj závěrečnou konferenci k projektu „Krok do života 1“, který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Konference se zúčastnili zástupci všech partnerů projektu, kteří byli seznámeni s průběhem jeho realizace a výsledky. Zapojilo se do něj celkem 118 klientů z dětských domovů Plzeňského kraje, kteří postupně prošli všemi vzdělávacími programy a ostatními aktivitami projektu. Na konferenci byly vyhodnoceny cíle projektu a jeho přínos pro danou oblast. Mezi hosty byl i pan Jiří Struček, náměstek hejtmana pro oblasti školství, mládež, sport a ekonomika. Projekt „Krok do života 1“ rozhodně splnil svůj cíl. „Těší mě, že Plzeňský kraj byl první, který začal problematiku dětí opouštějících dětské domovy konkrétně řešit“, zhodnotil na závěr.