eMagazín Plzeňský kraj 2021/2

16. listopadu 2021 19:10, aktualizováno 12. ledna 2022 16:15, Mgr. René Zeithaml

Ve druhém čísle nového eMagazínu Plzeňský kraj se dočtete o přípravách Krajského půlmaratonu Plzeňského kraje, připravované návštěvě studentů v zastoupení kraje v Bruselu, natáčení pohnutých osudů a příběhů pamětníků totalit, celovečerní komedii Tady hlídáme my, příchodu adventu nebo o akci Venkovského domu v Tržnici DEPO2015.

eMagazín Plzeňský kraj vychází pouze elektronicky a to střídavě s magazínem Plzeňský kraj, který všichni znají ze svých poštovních schránek.

Pokud chcete dostávat eMagazín Plzeňský kraj do své emailové schránky, stačí zaslat registrační email ZDE. Uveďte v něm prosím kromě emailové adresy svůj věk, pohlaví a obec/město, kde žijete.