Seminář ke 4.výzvě SROP - prezentace

01. června 2005 07:52, aktualizováno 06:52,

Dne 8.6.2005 pořádal Sekretariát Regionální rady Krajského úřadu Plzeňského kraje informační seminář k vyhlášení čtvrté výzvy k předkládání individuálních projektů do Společného regionálního operačního programu.

Účastníci semináře získali informace o možnostech a podmínkách předkládání individuálních projektů v rámci čtvrté výzvy Společného regionálního operačního programu, konkrétně do  podopatření 2.1.1. – Rozvoj regionální dopravní infrastruktury (silnice II. a III. třídy) a opatření 2.2. – Rozvoj informačních a komunikačních technologií v regionech, a dále byli seznámeni s aktuálními informacemi k proběhnuté první výzvě Grantových schémat Plzeňského kraje.

Jednotlivými přednášejícími byli Petra Kůsová BA, Mgr. David Jirka, Ing. Jan Přibáň a Michaela Reiserová.

Více informací k výzvě naleznete zde

Prezentaci ze semináře naleznete ke stažení v příloze tohoto textu.

Upozoňujeme však, že prezentaci NELZE dále používat k prezentaci na veřejnosti.