eMagazín Plzeňský kraj 2022/1 - leden

17. ledna 2022 15:32, aktualizováno 18. ledna 2022 09:26, Mgr. René Zeithaml

Lednový eMagazín Plzeňský kraj nabízí spoustu inspirativního čtení, třeba rozhovor se sólistou baletu Divadla J. K. Tyla v Plzni Gaëtanem Piresem a s režisérem Leošem Kastnerem o připravovaném filmu Zbojník, o stěhování Venkovského domu Plzeňského kraje na náměstí Republiky v Plzni, o divokých koních a samicích pratura žijících v Janovském mokřadu, možnosti prohlédnout si výstavu z pohodlí domova, ale také to, že můžete posílat nominace na Cenu hejtmanky Plzeňského kraje za záchranu života v roce 2021.

eMagazín Plzeňský kraj vychází pouze elektronicky a to střídavě s magazínem Plzeňský kraj, který všichni znají ze svých poštovních schránek.

Pokud chcete dostávat eMagazín Plzeňský kraj do své emailové schránky, stačí zaslat registrační email ZDE. Uveďte v něm prosím kromě emailové adresy svůj věk, pohlaví a obec/město, kde žijete.