Měsíčník Plzeňský kraj 2021/1

15. ledna 2021 16:41, aktualizováno 20. ledna 2021 08:29, Mgr. René Zeithaml

Lednový měsíčník Plzeňský kraj představuje první letošní novorozence narozené v krajských porodnicích, vítěze soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje 2020, priority nového vedení kraje, nabídku dárkových balíčků Venkovského domu Plzeňského kraje, Městskou knihovnu Blovice, Centrum sociálních služeb Stod, poklady ze sbírek Západočeského muzea v Plzni nebo třeba okolí Železné Rudy.

Kromě rozhovoru s dětskou fyzioterapeutkou plzeňské fakultní nemocnice Janou Knězovou si dále přečtete o letošním ročníku soutěže Technika má zlaté dno, který proběhl formou on-line, rekordních odběrech krve v roce 2020, spuštění zastávek nebo spojů na zavolání, dokončení průtahu Plánicí, rekonstrukci ulice TGM v Sušici, ocenění Jany Vejvodové z Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni ministrem školství za přínosy v distančním vzdělávání nebo o možnosti zaslat nominace na Cenu hejtmanky Plzeňského kraje za záchranu života v roce 2020.