18. července 2024 14:25, Ing. Petra Ježková

Projekt Technická pomoc - Zajištění fungování Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje V je zaměřen především na financování mzdových nákladů pracovníků sekretariátu Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje ( dále jen RSK PK), který organizačně a administrativně zabezpečuje činnost RSK PK, zřízených pracovních skupin a výkon činností souvisejících s problematikou hospodářsky a sociálně ohrožených územích v Plzeňském kraji (HSOÚ). Aktivity vykonávané v rámci projektu vycházejí z rolí, které jsou Regionální stálé konferenci určeny Dohodou o partnerství a ÚDOP.

Činnost RSK PK zajišťuje oddělení fondů a programů EU, Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Kontaktujte nás:

Projekt Technická pomoc - Zajištění fungování Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje V, reg. č: CZ.07.02.01/00/22_003/0000140 je spolufinancován z Operačního programu Technická pomoc 2021-2027.