Chrámový koncert v rámci 3. Regionální konference

03. listopadu 2003 14:50, aktualizováno 13:50,
Ve dnech 6. - 7. listopadu 2003 se koná v rámci přeshraniční spolupráce Plzeňského kraje a vládních regionů Horní Falcko a Dolní Bavorsko již 3. Konference regionální spolupráce.

Do programu letošní konference byl zařazen Chrámový koncert, který se bude konat ve čtvrtek 6. listopadu od 19:30 hodin v katedrále sv. Bartoloměje na nám. Republiky v Plzni.

Ve čtvrtek večer v plzeňské katedrále sv. Bartoloměje zazní skladby Josepha Haydna, Wolfganga Amadea Mozarta a Carla Marii von Webra v podání chrámových pěveckých sborů při kostelech St. Marien Sulzbach a Herz Jesu Rosenberg a Symfonického orchestru Konzervatoře Plzeň.

Tento koncert není jen pro účastníky konference, ale je přístupný široké veřejnosti. Vstupné na koncert je dobrovolné a výtěžek bude věnován na potřebné opravy a údržby katedrály.

Jste srdečně zváni.