Deklarace o vzájemné spolupráci mezi Plzeňským krajem a Plzeňským Prazdrojem

04. června 2004 08:55, aktualizováno 07:55, Mgr. Jana Filípková

Hejtman Plzeňského kraje Petr Zimmermann společně s generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje Stevem Woodwardem podepsali v pátek 28. května  "Deklaraci o vzájemné spolupráci". Týká se rozvoje turistického ruchu, pořádání kulturních a společenských událostí a koordinace významných domácích i zahraničních návštěv regionu.

Příkladem počínající spolupráce byla aktivní společná účast Plzeňského kraje i výrobce piva na prezentaci České republiky v Bruselu bezprostředně ve dnech vstupu ČR do Evropské unie. Tisíce návštěvníků českého stánku na hlavním bruselském náměstí a v jedné z největších restaurací, proměněné v plzeňskou pivnici s chodským folklórem a koláči, poznávalo naši zemi prostřednictvím tradičních produktů a tradiční kultury ze západních Čech.

Steve Woodward a Petr Zimmermann