Europoslanec Cabrnoch navštívil náš kraj

26. dubna 2005 12:41, aktualizováno 11:41,

V pondělí 25. dubna 2005 navštívil Plzeňský kraj poslanec Evropského parlamentu MUDr. Milan Cabrnoch, který je v  Evropském parlamentu členem skupiny Evropské lidové strany - Evropských demokratů a České národní delegace.

V doprovodu hejtmana Petra Zimmermanna a náměstka hejtmana Vladislava Vilímce navštívil město Domažlice. Nejprve proběhla debata se studenty Gymnázia J.Š. Baara v Domažlicích. Na úvod představil studentům fungování Evropského parlamentu. Poté již byl prostor na dotazy, které směřovali především k aktuálnímu tématu evropské ústavě. Poté si europoslanec Milan Cabrnoch prohlédl nový areál Domažlické nemocnice, kteý je krátce před dokončením. do konce roku by měl být ´uveden do provozu´.

Návštěva v kraji byla zakončena pracovním obědem se členy Rady Plzeňského kraje a s ředitelem Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Na Gymnáziu J.Š.Baara proběhla se studenty živá diskuse.

Hejtman Plzeňského kraje Petr Zimmermann (vpravo) s europoslancem Milanem

Cabrnochem v areálu nové nemocnice v Domažlicích.

Ředitelka Domažlické nemocnice a.s. Alena Vyrutová (vpravo) provázela

poslance EP Milana Cabrnocha, hejtmana Petra Zimmermanna a

náměstka hejtmana Vladislava Vilímce prostorami nové domažlické nemocnice.