Hejtman přijal tři zahraniční delegace

07. února 2011 18:02, aktualizováno 17:02,

Hejtman Milan Chovanec se zástupci Rady PK přijal 7.2.2011 tři zahraniční delegace. První návštěvou byl velvyslanec z Kazachstánu, druhou velvyslankyně Indonésie a do třetice hejtmanství navštívil generální konzul Ruské federace v ČR. Se všemi delegacemi byly projednány možnosti navázání konkrétní spolupráce v oblasti obchodu, služeb a cestovního ruchu. Plzeňský kraj zdůraznil snahu pomoci regionálním firmám. V současné době se připravuje pracovní cesta zástupců krajské samosprávy a regionálních podnikatelů do východních států. Jejich cílem je navázat konkrétní obchodní a investiční kontakty. V případě zájmu cesty povedou také do Kazachstánu. Dalšími tématy k řešení byl stav silnic a výstavba nových obchvatů.

jednání s velvyslancem Kazachstánu Anarbekem Karashevem

velvyslanec Kazachstánu Anarbek Karashev(vlevo)

M.Chovanec předává květinu velvyslankyně Indonésie Emerii W. A. Siregar

Velvyslankyně Indonésie: Emeria W. A. Siregar s doprovodem