ITEP 2006

09. října 2006 17:03, aktualizováno 16:03, Mgr. Jana Filípková

„Všude dobře, u nás nejlíp“

To je motto letošního 2. ročníku ITEP 2006, který přivítá všechny milovníky cestování, kultury a sportu v Plzni ve dnech 12. -14. října 2006 v Domě kultury Inwest K v Plzni na Americké třídě.

„Více jak sto vystavovatelů, tzn. dvojnásobek, co vloni, se bude v letošním roce prezentovat na našem veletrhu. Řadu zájemců jsme museli odmítnout, neboť prostory Domu kultury Inwest K jsou pro nás limitující“, prohlásila náměstkyně hejtmana PK Mgr. Olga Kalčíková.

Z nabídky a programu ITEP 2006 si vybere každý návštěvník. Dobrodružnější povahy mohou vyzkoušet hippoturistiku naživo či zhlédnout ukázku chovaných plazů ZOO Plzeň. Po celou dobu konání ITEP 2006 budou probíhat vystoupení tanečních a hudebních skupin nejrůznějších žánrů a zkrátka nepřijdou ani naši nejmenší cestovatelé, pro které je připravena MC Donald´s show. O exotickou atmosféru se postarají lektorky Centra orientálních Tanců Plzeň. Připravena je soutěž „Nejlepší Vošouch Plzeňského kraje“. Zchladit se pak návštěvníci mohou plzeňským pivem Plzeňského Prazdroje a.s a šumivým sektem z Bohemia Sektu, Českomoravské vinařské a.s.

Zejména mladí určitě ocení program „Rock s ITEP 2006“ v pátek 13. října od 19:00 hodin, kdy se o zábavu postarají  kapely Ambrozie, 05 a Radeček, Kabát Revival a Aušus.

Finanční zdroje

-        Dispoziční fond INTERREG IIIA, 3 projekty – 1. Příprava a propagace, 2. Technické zajištění, 3. Realizace, podány ve 4. a v 5. výzvě, celkem za všechny tři projekty 350 000,- Kč

-        Spolupořadatel Česká centrála cestovního ruchu Czech Tourism – 100 000,- Kč

-        Partneři:

Město Plzeň – 100 000,- Kč

Ministerstvo pro Místní rozvoj ČR – 100 000,- Kč

-        Další partneři:

Krajská hospodářská komora Plzeň, Bohemia Sekt, Českomoravská vinařská a.s., Plzeňský Prazdroj, a.s.

-        Dopravce ITEP 2006: České dráhy, a.s.

ITEP 2006 je propagačním partnerem Bavorské zemské výstavy Zwiesel 2007. Bavorskou zemskou výstavu pořádá Dům bavorských dějin a uskuteční se v období od května do října 2007 ve Zwieselu.

-        106 vystavovatelů, 98 českých a 8 zahraničních subjektů

Semináře 12. – 13. 10. 2006

Seminář k využití fondů Evropské unie v teorii i praxi

Seminář k propagaci a činnosti malých muzeí

Semináře, které zajišťují sami vystavovatelé z oboru svých činností

Z programu ITEP 2006

viz. program, který naleznete na webových stránkách www.turisturaj.cz

Mediální kampaň

-        15 mediálních partnerů ITEP 2006, rádia, regionální televize, deníky, odborné časopisy

-        webové stránky:

www.plzensky-kraj.cz

www.turisturaj.cz

www.stribro.cz

www.czechtourism.cz

www.cestyplzenskehokraje.cz

Veletrh ITEP 2006 se může uskutečnit také díky výrazné a významné podpoře DK Inwest K.