IX. ročník prezentační výstavy středních škol

11. listopadu 2011 12:56, aktualizováno 11:56,

Prezentační výstava „Kam na školu, kam do učení, kam za vzděláním?“, která se konala v úterý 8. listopadu 2011 v Tachově, přilákala opět řadu návštěvníků. Žáci osmých a devátých tříd, rodiče i široká veřejnost měli možnost prohlédnout si prezentační stánky jednotlivých středních škol s ukázkami praktické výuky.

Společně se zástupci Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Plzeňského kraje navštívil výstavu také Jiří Struček, náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládež a sport. „Tuto prezentační akci pravidelně navštěvuji velmi rád. Těší mě, s jakým zájmem se žáci zajímají o nabídky středních škol. Věřím, že jim tato akce pomůže v jejich rozhodování a vyberou si školu, která bude nejlépe odpovídat jejich možnostem,“ řekl Jiří Struček.

Prezentační akci škol pořádalo Městské kulturní středisko s podporou Střediska služeb školám, Krajského úřadu Plzeňského kraje a města Tachova.

Jiří Struček si prohlíží praktické ukázky Středního odborného učiliště stavebního, Plzeň.

Žáci ze Střední školy, Bor předváděli své kuchařské umění.