Jiří Struček zahájil mistrovství světa škol ve florbale

24. května 2011 14:11, aktualizováno 13:11, Ing. Milan Kozel

Náměstek hejtmana Plzeňského kraje Jiří Struček zahájil 24.5.2011 v Plzni Mistrovství světa škol ve florbalu - ISF Floorball Cup 2011 Pilsen. Akce, která se koná v hale TJ Lokomotivy Plzeň od 23. 5. do 29. 5., se zúčastní družstva z 8 zemí. Jedná se již o 3. ročník tohoto mistrovství světa. Letos se kromě účastníků z České republiky soutěže účastní družstva ze Slovenska, Švédska, Finska a Nizozemí. V pátek a v sobotu se hraje play off.
Mistrovství světa škol ve florbalu se koná jednou za dva roky. Soutěže se účastní školní družstva, která jsou nominována organizacemi odpovědnými za školní sport. V České republice výběr škol provádí Asociace školních sportovních klubů, která je zároveň organizátorem letošního turnaje.
Ve čtvrtek 26.května se s organizátory a se zástupci účastníků soutěže setká náměstek hejtmana PK Jiří Struček. Slavnostní přijetí delegací proběhne na KÚPK v sále Zastupitelstva PK v 1.patře od 15 hodin.

Náměstek hejtmana Jiří Struček se vítá s delegátem organizace ISF

Přivítání všech účastníků

Hráči s vlajkou organizace ISF

Náměstek hejtmana Jiří Struček a vedoucí odboru školství KÚPK Jaroslava Havlíčková s organizátory mistrovství