Konference IMPA2005 představí úspěšné projekty GIS

31. května 2005 17:37, aktualizováno 16:37, Ing. Milan Kozel

Úspěšné projekty z oblasti Geografických informačních systémů, ale i dalších IS představí v pořadí již IV. ročník prestižní konference IMPA2005. Konference se uskuteční 2. června 2005 od 9 h v kongresovém centru Darovanský dvůr (Břasy na Plzeňsku) a klade si za cíl prezentovat informační projekty měst, obcí a firem západočeského regionu.

Záměrem konference je především zvýšení informovanosti a osvěta za využití praktických ukázek v těchto oblastech:

ü             Geografické informační systémy

ü             Informační management ve veřejné správě (informatizace knihoven a mnoho dalšího),

ü             Představení projektů financovaných ze strukturálních fondů s využitím IT, kontrola subjektů veřejné správy z hlediska připravenosti na čerpání SF

ü             Systémová integrace IS na různých úrovních ve veřejné správě,

ü             E-government a jeho trendy

ü             Manažerské informační systémy a nadstavby pro IS krajů, měst a obcí

ü             E-learning v prostředí regionálního školství a veřejné správy

ü             Procesní řízení informací krajů, měst a obcí

ü             Budování komunikační strategie/posílení regionálního zpravodajství a pořadů (soutěž regionů)

Na konferenci vystoupí přední odborníci na danou problematiku. Očekává se i účast přednášejících z Ministerstva informatiky ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Loňského ročníku konference se zúčastnilo 40 přednášejících a více než 160 hostů.

Budeme se těšit na Vaši účast, program a více informací o této konferenci získáte na adrese www.openmim.cz/impa2005 nebo e-mailu klarka.pospisilova@openmim.cz. Pořadatelem konference je tradičně Plzeňský kraj a poradenská společnost MIM Consulting, partnerem v oblasti vzdělávání a výzkumu je Západočeská univerzita v Plzni.