Konzultační dny ke Společnému regionálnímu operačnímu programu

02. února 2004 16:40, aktualizováno 15:40, Mgr. Jana Filípková

Krajský úřad Plzeňského kraje ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj připravil pro všechny, kdo se chtějí ucházet o podporu z evropských strukturálních fondů, zejména prostřednictvím Společného regionálního operačního programu[1], bezplatné konzultační dny.

Záměrem těchto dnů je podat žadateli individuálně zaměřené informace a rady, jak zpracovat, příp. dopracovat svůj projektový záměr, tak aby měl naději na úspěch v některém z Operačních programů.

Konzultační dny budou pořádány každý čtvrtek v prostorách Krajského úřadu PK v Plzni. Přítomen jim vždy bude pracovník Ministerstva pro místní rozvoj, který již má s přípravou a realizací projektů zkušenosti z programu SAPARD.

Jelikož bychom byli rádi, aby se jednalo skutečně pouze o individuální konzultace, je nutné se dopředu objednat. Objednávky přijímá sl. Petra Kůsová na tel. č. 377 195 618, která všem případným zájemcům ráda podá další informace týkající se konzultací.