Krajský úřad Plzeňského kraje získal ocenění od Ministerstva vnitra

17. února 2010 12:10, aktualizováno 11:10,

Krajský úřad Plzeňského kraje získal ocenění za projekt s názvem „Elektronizace vnitřních procesů krajského úřadu, aneb eGovernment začíná uvnitř úřadu“.
Záštitu nad předáváním cen Ministerstva vnitra převzal ministr vnitra Martin Pecina : „Blahopřeji všem, kteří dnes byli oceněni, a přeji jim, aby ve svých snahách o zvýšení kvality ve veřejné správě nepolevovali," popřál vítězům soutěže během večera konaného v rámci 6. Národní konference kvality ve veřejné správě v Táboře.
Krajský úřad Plzeňského kraje rozšířením interního systému Help-Desk do dalších oblastí zkvalitnil a zjednodušil komunikaci zaměstnanců s odborem informatiky a pevně „ukotvil“ procesy v této oblasti. Zaměstnanci KÚPK mohou žádat např. nový nábytek, případně opravu, nebo vyřešení problému v kancelářích, řešit požadavek na cestovní příkaz, na přesčas, nepřítomnost zaměstnance, vzdělávání ap.
Ministerstvem vnitra ČR byl KÚPK oceněn už v roce 2005 projekt s názvem Reinženýring procesů Krajského úřadu Plzeňského kraje.

N.Szabó,M.Emmerová,M.Pecina,V.Koudele,J.Antoš