Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR navštíví Plzeňský kraj

14. května 2007 18:58, aktualizováno 17:58, Mgr. Jana Filípková

Ve středu 16. května na základě osobního pozvání náměstkyně hejtmana PK Mgr. Olgy Kalčíkové navštíví Plzeňský kraj místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová.

Její první zastávkou v našem kraji bude Gymnázium v Sušici, kde se společně s náměstkyní hejtmana PK potkají a pobesedují se studenty třetích ročníků. Během pracovního oběda v Sušici se setkají se starosty obcí z klatovského okresu zvolenými za ODS.

Středeční setkání vyvrcholí diskusí u kulatého stolu s političkami z Plzeňského kraje na téma „Ženy v politice“, o níž je Mgr. Olga Kalčíková přesvědčená, „že bude pro všechny účastníky podnětná“ a „že bude velmi zajímavé poznat kolegyně, včetně místopředsedkyně PSP ČR Miroslavy Němcové, nejen jako političky, ale i jako ženy s jejich pohledem na svět“.

V odpoledních hodinách navštíví místopředsedkyně PSP ČR také Dětský domov DOMINO v Plzni, o jehož návštěvu projevila Miroslava Němcová velký zájem.