Náměstek Červený přijal medailisty ve sjezdu na divoké vodě

09. srpna 2007 11:36, aktualizováno 10:36,

Václav Bříza a Zdeněk Kubát, reprezentanti ČR ve sjezdu na divoké vodě se v červenci účastnili Mistrovství světa juniorů v Severní a Jižní Karolíně. Startovali ve dvou závodech, potvrdili svou výkonnost a v každém vybojovali medaili, a to v prvním dlouhém klasickém sjezdu stříbrnou a ve druhém sprintovém bronzovou.

Tento opravdu kvalitní výsledek je o to radostnější, že cenné kovy vybojovali v individuálním závodě a ne v závodě tříčlenných družstev. Vybojovat na mistrovství z obou individuálních startů medaili se podařilo pouze dvěma českým lodím!

Náměstek hejtmana Václav Červený předal pamětní list Václavu Břízovi a Zdeňku Kubátovi, kteří si přivezli medaile z MS juniorů v USA ve sjezdu na divoké vodě.