Návštěva prezidenta České republiky v Plzeňském kraji - 1. den

14. ledna 2008 19:03, aktualizováno 18:03, Ing. Milan Kozel

Návštěva prezidenta České republiky a paní Livie Klausové v Plzeňském kraji, jež se koná ve dnech 14.-16. ledna, započala 14.1 v 10:00 hodin v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje. Poté následovala návštěva plzeňské radnice spojená s tiskovou konferencí, před obědem se prezidentský pár spolu s doprovodem prošel historickým centrem Plzně.

Odpolední program začal besedou se studenty na Západočeské univerzitě, pokračoval prohlídkou provozu společnosti Škoda Power a po návštěvě Velké synagogy byl program zakončen autogramiádou pana prezidenta v knihkupectví NAVA.

Ze všech těchto návštěv si můžete prohlédnout následující fotografie.

Prezident České republiky pan Václav Klaus při diskusi s hejtmanem Plzeňského kraje Petrem Zimmermannem při návštěvě krajského úřadu

Dar prezidentskému páru - Hlava od Bohumila Kubišty a loutky Spejbla a Hurvínka

Při návštěvě radnice byl prezidentský pár přivítán primátorem města Plzně Pavlem Rödlem

Prezident si prohlédl katedrálu sv. Bartoloměje