Plzeňský kraj porazil Chanovice v posledním letošním zápase

17. října 2011 10:30, aktualizováno 09:30,

Poslední letošní zápas ve fotbale sehrálo mužstvo Plzeňského kraje v Chanovicích. Starosta Petr Klásek i jako hráč postavil proti krajskému družstvu kombinované domácí mužstvo, které tentokrát nenašlo recept na dobře organizovanou obranu v čele s brankářem Dennisonem.
Naopak po pohledných kombinačních akcích, zakončených brankami  Bouři (2x), Matase a Pergla   zvítězilo a to i díky tomu, že byl dostatek kvalitních hráčů na střídání. Hosty v družstvu Plzeňského kraje byli jako již tradičně Dennison (Waystone Stříbro) , Bůcha (starosta Rakové), Jurík (Čs.rozhlas) a Lego (ZČU), nově pak starosta z Kolovče Pergl.
Na závěr dne připravil starosta Petr Klásek pro oba soupeře příjemné přátelské posezení.
Sestava PK : Dennison, Domabyl, Michalec, Janko, Bouřa, Svoboda, Bůcha, Plíhal, Pergl, Karpíšek, Jurík, Baxa, Hanzlík, Matas, Lego.

fotbalový tým Plzeňského kraje