Projekt Plzeňský kraj - Bezpečný kraj má své logo

26. května 2010 13:26, aktualizováno 12:26,
Projekt Plzeňský kraj – Bezpečný kraj zaměřený na zlepšení bezpečnostní situace na území Plzeňského kraje a na zlepšování vnímání pocitu bezpečí jeho obyvatel a návštěvníků se blíží do okamžiku svého rozšíření na území prvních měst Plzeňského kraje.

Na přelomu měsíce června a července 2010 bude spuštěn plný provoz ve městech Domažlice, Rokycany a Tachov. Podle výsledků dosavadních jednání se starosty jednotlivých měst lze očekávat, že do konce roku bude projekt spuštěn i v ostatních městech Plzeňského kraje, která plní úkoly obcí s rozšířenou působností. Tím budou vytvořeny všechny nezbytné předpoklady pro přistupování dalších měst a obcí k projektu.

V současné době má projekt již „své“ logo a v plném proudu jsou tvorba webového portálu a příprava informačních materiálů. Rovněž byly zahájeny vzdělávací aktivity policistů a strážníků, kteří budou do projektu osobně zapojeni.

Pravidla Rady Plzeňského kraje pro užívání loga projektu Bezpečný kraj najdete v příloze.