Setkání představitelů Plzeňského kraje se starosty okresu Domažlice

29. dubna 2009 08:26, aktualizováno 07:26,

V úterý 28. dubna 2009 se v Holýšově setkali představitelé Plzeňského kraje a zástupci Krajského úřadu PK se starosty okresu Domažlice.

Setkání zahájil starosta Holýšova Antonín Pazour. Po slavnostním uvítání předal slovo hejtmance Plzeňského kraje Miladě Emmerové,  která seznámila zástupce měst a obcí na Domažlicku se všemi radními Plzeňského kraje.  Dále pohovořila o problematice ve zdravotnictví a předala slovo náměstkům a radním.

Následovaly prezentace radních a jejich resortů. Starostové měli možnost získat údaje z oblasti ekonomiky , dopravy, regionálního rozvoje, školství, nebo životního prostředí. Radní také připomněli dotační programy, do kterých je ještě možné se přihlásit.

Ředitel Krajského úřadu Plzeňského kraje Jiří Leščinský na závěr oficiální části seznámil všechny přítomné s novými vedoucími některých odborů PK.

Při neformální části setkání měli starostové prostor pro individuální dotazy a osobní konzultace s představiteli Plzeňského kraje

Představitelé Plzeňského kraje v sále kina Holýšov