Setkání se zástupci Northampton Shire

08. června 2004 13:50, aktualizováno 12:50, Mgr. Jana Filípková

Hejtman Plzeňského kraje MUDr. Petr Zimmermann přivítá zítra 9. června v 9.00 hodin na KÚPK zástupce Northampton Shire z oblasti East Midlands ve Spojeném království.

Představitel Northampton Shire pan Haydn Reef a člen tamější hospodářské komory pan Bob Fisher se setkají nejenom s hejtmanem PK, ale i s vedoucím odboru životního prostředí panem Mgr. Vladimírem Dlouhým a vedoucím odboru regionálního rozvoje panem RNDr. Emilem Chocholem CSc. Tématem jejich pracovního jednání bude diskuse o vzájemné spolupráci v oblastech životního prostředí, regionálního rozvoje, kultury a vzdělání.

V odpoledních hodinách dále navštíví Hospodářskou komoru Plzeňského kraje a BIC.

Zástupci Plzeňského kraje navštívili Northampton již ve dnech 6. -7. května letošního roku, kdy byla započata diskuse o vzájemné možnosti spolupráce obou krajů. Jednání probíhala především o otázkách spolupráce v oblasti životního prostředí, dopravy, školství a kultury.