Slavnostní otevření hřiště v Dolní Bělé

31. srpna 2011 08:31, aktualizováno 07:31,

V sobotu, 27.srpna 2011 bylo v Dolní Bělé na Severním Plzeňsku za přítomnosti náměstka hejtmana Plzeňského kraje Ivo Grünera slavnostně otevřeno nově zrekonstruované fotbalové hřiště. Slavnostního otevření se zúčastnili mimo jiné také starosta Dolní Bělé Tomáš Křiklán a předseda ČSTV Plzeň-sever Václav Lomička. První, kdo trávník vyzkoušel, byl fotbalový tým krajského úřadu. Hráči Plzeňského kraje byli hosty kombinovaného domácího družstva, se kterým sehráli přátelské utkání. „Kraj“ si vedl opět velmi dobře a po brankách Baxy (2), Kaňky a Michalce zvítězil 4 : 0. V sestavě krajského úřadu se jako host objevil například starosta Rakové František Bůcha.

slavnostní otevření hřiště (Ivo Grüner uprostřed)

střih pásky

Sestava mužstva PK:  Kohout, Hosman, Michalec, Domabyl, Lego, Janko, Baxa, Kaňka, Bůcha,

Svoboda, Šula, Přibáň