Stipendium Plzeňského kraje

13. listopadu 2008 09:57, aktualizováno 08:57,

Již tradičně jsou při Slavnostních zasedáních Vědecké rady Západočeské univerzity v Plzni udělována „Stipendia Plzeňského kraje“, která obdrží studenti navržení prostřednictvím rektora děkany fakult. Návrhy jsou následně projednány a schváleny Radou Plzeňského kraje.

V letošním roce převzalo Stipendium Plzeňského kraje z rukou MVDr. Václava Červeného, náměstka hejtmana pro oblasti školství, mládeže a sportu celkem 7 studentů a doktorantů ze Západočeské univerzity v Plzni a z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Ing. Petr Měšťánek, Ing. Hana Benešová, Mgr. Josef Hložek, Anastázie Šourová, JUDr. Richard Pokorný, Ing. Hana Jirková a Lenka Ledvinová získali pamětní listy a částku 20.000 Kč.

Náměstek Hejtmana Plzeňského kraje MVDr. Václav Červený a rektor ZČU Doc. Ing. Josef Průša, CSc. předávají Stipendium PK Lence Ledvinové

Slavnostní zasedání Vědecké rady ZČU